nowa oferta
działka na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Dolne

Jaworze, Jaworze Dolne
działka na sprzedaż

KNK-GS-12369

Wyjątkowa działka budowlana w Jaworzu – idealne miejsce na dom w otoczeniu zieleni Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 817 m², położona w Jaworzu – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w rejonie Bielska-Białej. To miejsce dla osób, które ...

Powierzchnia
817,00 m2
Cena za m2
410,04 zł
cena 335 000 
działka na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Dolne
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12368

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim – lokalizacja 3xTAK!   Mieszkanie o powierzchni 50,09 m² znajduje się na I piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. To osiedle Piastowskie – miejsce, gdzie naprawdę dobrze się mieszka. Atuty ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 856,58 zł
cena 349 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
lokal na sprzedaż

KNK-LS-12367

Pawilon handlowy przy ruchliwym ciągu pieszym – dobra lokalizacja dla małego biznesu Bielsko-Biała Na sprzedaż nakłady poniesione na murowany pawilon handlowy trwale związany z gruntem, o powierzchni ok. 20 m², położony w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej – ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 950,00 zł
cena 79 000 
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika

Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12366

3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM   OS. KOPERNIKA  BIELSKO-BIAŁA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,90 m², położone na 2. piętrze niskiego bloku przy ul. Jesionowej w Bielsku-Białej, na osiedlu Kopernika. Lokal stanowi odrębną własność ...

Powierzchnia
46,90 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 144,99 zł
cena 382 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kozy

Kozy
dom na sprzedaż

KNK-DS-12365

Solidny dom jednorodzinny na działce 940 m²  Kozy, ul. Lipowa Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Kozach przy ul. Lipowej, usytuowany na działce o powierzchni 940 m², w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i z wygodnym dostępem do infrastruktury codziennego ...

Powierzchnia
105,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
940 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 571,43 zł
cena 690 000 
dom na sprzedaż - Kozy
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jasienica, Bielowicko

Jasienica, Bielowicko
działka na sprzedaż

KNK-GS-12364

Duża działka dla osób szukających przestrzeni! Przestronna działka pod budowę domu z dodatkowym terenem Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Bielowicku, gmina Jasienica, składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 5082 m², stanowiąca interesującą ...

Powierzchnia
5 082,00 m2
Cena za m2
72,22 zł
cena 367 000 
działka na sprzedaż - Jasienica, Bielowicko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem