oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12368

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim – lokalizacja 3xTAK!   Mieszkanie o powierzchni 50,09 m² znajduje się na I piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. To osiedle Piastowskie – miejsce, gdzie naprawdę dobrze się mieszka. Atuty ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 856,58 zł
cena 349 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika

Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12366

3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM   OS. KOPERNIKA  BIELSKO-BIAŁA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,90 m², położone na 2. piętrze niskiego bloku przy ul. Jesionowej w Bielsku-Białej, na osiedlu Kopernika. Lokal stanowi odrębną własność ...

Powierzchnia
46,90 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 144,99 zł
cena 382 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
rezerwacja
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko

Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
mieszkanie na wynajem

KNK-MW-12363

Umeblowane mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym centrum Bielska-Białej Bielsko-Biała, Śródmieście, ul. Bohaterów Warszawy Oferta na wyłączność Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum Bielska-Białej, przy ul. Bohaterów Warszawy. ...

Powierzchnia
59,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
0,02 zł
cena
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko

Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12360

Bielsko-Biała | ul. Partyzantów | lokal inwestycyjny w kamienicy | najem krótkoterminowy Na sprzedaż lokal niemieszkalny o funkcji apartamentu, obecnie wykorzystywany w najmie krótkoterminowym. Nieruchomość położona przy ul. Partyzantów –w kamienicy z początku ...

Powierzchnia
95,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 204,00 zł
cena 590 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko

Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12359

3-pokojowe mieszkanie z windą w śródmieściu Bielska-Białej 58,25 m² ,  ul. Sukiennicza 7 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,25 m², położone na 2. piętrze kameralnej części budynku z windą, obejmującej zaledwie 11 mieszkań, usytuowanej przy ...

Powierzchnia
58,25 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 582 500 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko

Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12358

38 m² | 2 pokoje | świetna lokalizacja – ul. Czysta Opis Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m², położone na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Czystej w Bielsku-Białej. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego sypialni ...

Powierzchnia
38,20 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 591,62 zł
cena 290 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem