rezerwacja
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na wynajem

KNK-MW-12357

BIELSKO-BIAŁA – KAMIENICA al. Armii Krajowej 141 Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 20 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Lokal posiada balkon z widokiem w kierunku Szyndzielni oraz ekspozycję ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
62,50 zł
cena 1 250 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Kamienica
rezerwacja
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Złote Łany, Jutrzenki

Bielsko-Biała, Złote Łany, Jutrzenki
mieszkanie na wynajem

KNK-MW-12356

BIELSKO-BIAŁA – OSIEDLE ZŁOTE ŁANY ul. Jutrzenki 26 Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,71 m², położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej. Lokal posiada wschodnią ekspozycję, dzięki czemu ...

Powierzchnia
32,71 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
0,03 zł
cena
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12354

Parter z potencjałem | 37,3 m² | ul. Skośna | Os. Słoneczne Mieszkanie o powierzchni 37,3 m² (zgodnie z księgą wieczystą), położone na parterze w zielonej i spokojnej części osiedla. Układ obejmuje dwa nieprzejściowe pokoje oraz oddzielną kuchnię z wejściem z ...

Powierzchnia
37,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 077,75 zł
cena 264 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na wynajem

KNK-MW-12353

BIELSKO-BIAŁA, ZŁOTE ŁANY, ULICA JUTRZENKI 3   Kawalerka do wynajęcia   Proponuję Państwu kawalerkę usytuowaną na VI piętrze X -piętrowego budynku. Mieszkanie  ma powierzchnię 24,60 m2 i składa się z pokoju dziennego z wystawa południowo-zachodnią, ...

Powierzchnia
24,60 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,78 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12350

Blisko wszystkiego, z widokiem w dal – góry z Twojego balkonu! Bielsko-Biała, Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem z widokiem, o powierzchni 53,73 m² położone na 7 piętrze w budynku 11-piętrowym przy ul. Broniewskiego 10 ...

Powierzchnia
53,73 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 375,21 zł
cena 450 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
rezerwacja
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na wynajem

KNK-MW-12348

BIELSKO-BIAŁA, SARNI STOK, ulica Kolumnowa           ATRAKCYJNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE, Z BALKONEM I MIEJSCEM PARKINGOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM   Oferujemy Państwu okazjonalny najem mieszkania o powierzchni 48,84 m². Składa się ono z pokoju dziennego ...

Powierzchnia
48,84 m2
Piętro
parter, piętro
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,90 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Sarni Stok
Kryteria wyszukiwania

rozumiem