oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12368

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim – lokalizacja 3xTAK!   Mieszkanie o powierzchni 50,09 m² znajduje się na I piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. To osiedle Piastowskie – miejsce, gdzie naprawdę dobrze się mieszka. Atuty ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 856,58 zł
cena 349 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
lokal na sprzedaż

KNK-LS-12367

Pawilon handlowy przy ruchliwym ciągu pieszym – dobra lokalizacja dla małego biznesu Bielsko-Biała Na sprzedaż nakłady poniesione na murowany pawilon handlowy trwale związany z gruntem, o powierzchni ok. 20 m², położony w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej – ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 950,00 zł
cena 79 000 
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika

Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12366

3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM   OS. KOPERNIKA  BIELSKO-BIAŁA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,90 m², położone na 2. piętrze niskiego bloku przy ul. Jesionowej w Bielsku-Białej, na osiedlu Kopernika. Lokal stanowi odrębną własność ...

Powierzchnia
46,90 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 995,74 zł
cena 375 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika

Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
lokal na sprzedaż

KNK-LS-12361

Bielsko-Biała | ul. Partyzantów | lokal użytkowy w kamienicy | po remoncie Na sprzedaż lokal niemieszkalny przeznaczony pod działalność, obecnie wykorzystywany w najmie krótkoterminowym. Nieruchomość położona przy ul. Partyzantów – jednej z głównych ulic ...

Powierzchnia
95,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 204,00 zł
cena 590 000 
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko

Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12360

Bielsko-Biała | ul. Partyzantów | lokal inwestycyjny w kamienicy | najem krótkoterminowy Na sprzedaż lokal niemieszkalny o funkcji apartamentu, obecnie wykorzystywany w najmie krótkoterminowym. Nieruchomość położona przy ul. Partyzantów –w kamienicy z początku ...

Powierzchnia
95,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 204,00 zł
cena 590 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko

Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
mieszkanie na sprzedaż

KNK-MS-12359

3-pokojowe mieszkanie z windą w śródmieściu Bielska-Białej 58,25 m² ,  ul. Sukiennicza 7 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,25 m², położone na 2. piętrze kameralnej części budynku z windą, obejmującej zaledwie 11 mieszkań, usytuowanej przy ...

Powierzchnia
58,25 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 582 500 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Śródmieście Bielsko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem