Offers list (138 offers)
Bielsko-Biała,
Osiedle Słoneczne
apartment for rent
KNK-MW-12328
Area
30,00 m2
Floor
ground floor
Rooms
1 room
Price per m2
0,03 zł
price 1 zł
Jasienica,
Bielowicko
parcel for sale
KNK-GS-12325
Area
19 703,00 m2
Price per m2
0,00 zł
price 1 zł
Jasienica,
Bielowicko
house for sale
KNK-DS-12324
Area
230,00 m2
Parcel area [m2]
19 703 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
0,00 zł
price 1 zł
Bielsko-Biała,
Złote Łany
apartment for rent
KNK-MW-12323
Area
50,10 m2
Floor
ground floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
31,94 zł
price 1 600 zł
Bielsko-Biała,
Dolne Przedmieście
premise for rent
KNK-LW-12322
Area
22,00 m2
Floor
ground floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
0,05 zł
price 1 zł
Bielsko-Biała,
Straconka
house for sale
KNK-DS-12321
Area
130,98 m2
Parcel area [m2]
625 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
0,01 zł
price 1 zł
Search