Apartments (95 offers)
Bielsko-Biała,
Osiedle Piastowskie
apartment for sale
KNK-MS-12368
Area
50,90 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
6 856,58 zł
price 349 000 zł
Bielsko-Biała,
Osiedle Kopernika
apartment for sale
KNK-MS-12366
Area
46,90 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
8 144,99 zł
price 382 000 zł
Bielsko-Biała,
Śródmieście Bielsko
apartment for rent
KNK-MW-12363
Area
59,30 m2
Floor
ground floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
0,02 zł
price 1 zł
Bielsko-Biała,
Śródmieście Bielsko
apartment for sale
KNK-MS-12360
Area
95,10 m2
Floor
ground floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
6 204,00 zł
price 590 000 zł
Bielsko-Biała,
Śródmieście Bielsko
apartment for sale
KNK-MS-12359
Area
58,25 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
10 000,00 zł
price 582 500 zł
Bielsko-Biała,
Śródmieście Bielsko
apartment for sale
KNK-MS-12358
Area
38,20 m2
Floor
9floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
7 591,62 zł
price 290 000 zł
Search