Apartments (95 offers)
Bielsko-Biała,
Osiedle Słoneczne
apartment for rent
KNK-MW-12347
Area
40,00 m2
Floor
2floor
Rooms
1 room
Price per m2
30,00 zł
price 1 200 zł
Bielsko-Biała,
Mikuszowice Śląskie
apartment for rent
KNK-MW-12345
Area
59,00 m2
Floor
ground floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
0,02 zł
price 1 zł
Bielsko-Biała,
Osiedle Słoneczne
apartment for rent
KNK-MW-12328
Area
30,00 m2
Floor
ground floor
Rooms
1 room
Price per m2
0,03 zł
price 1 zł
Bielsko-Biała,
Złote Łany
apartment for rent
KNK-MW-12323
Area
50,10 m2
Floor
ground floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
31,94 zł
price 1 600 zł
Bielsko-Biała,
Osiedle Złote Łany
apartment for rent
KNK-MW-12320
Area
32,55 m2
Floor
5floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
0,03 zł
price 1 zł
Bielsko-Biała,
Osiedle Beskidzkie
apartment for sale
KNK-MS-12317
Area
58,00 m2
Floor
7floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
8 603,45 zł
price 499 000 zł
Search