Real estates for sale (51 offers)
Bielsko-Biała,
Osiedle Piastowskie
apartment for sale
KNK-MS-12368
Area
50,90 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
6 856,58 zł
price 349 000 zł
Bielsko-Biała,
Osiedle Piastowskie
premise for sale
KNK-LS-12367
Area
20,00 m2
Floor
ground floor
Price per m2
3 950,00 zł
price 79 000 zł
Bielsko-Biała,
Osiedle Kopernika
apartment for sale
KNK-MS-12366
Area
46,90 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
7 995,74 zł
price 375 000 zł
Bielsko-Biała,
Śródmieście Bielsko
premise for sale
KNK-LS-12361
Area
95,10 m2
Floor
ground floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
6 204,00 zł
price 590 000 zł
Bielsko-Biała,
Śródmieście Bielsko
apartment for sale
KNK-MS-12360
Area
95,10 m2
Floor
ground floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
6 204,00 zł
price 590 000 zł
Bielsko-Biała,
Śródmieście Bielsko
apartment for sale
KNK-MS-12359
Area
58,25 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
10 000,00 zł
price 582 500 zł
Search