Biuro Nieruchomości Konkret – sztuka doboru konkretnych propozycji

Biuro Konkret z siedzibą w Bielsku-Białej przy 1 Maja 8 jest firmą świadczącą odpłatnie dla osób prawnych i fizycznych, krajowych i zagranicznych usługi:

  • doradztwa w zakresie rynku nieruchomości,

  • oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (sprzedaż / kupno / wynajem / najem / dzierżawa): mieszkań, domów, działek i gruntów, obiektów, lokali użytkowych oraz kwater dla firm.

Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów to główne cele naszej działalności. Dajemy gwarancję, że działamy zgodnie z zasadami wynikającymi z prawa i standardów zawodowych. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wszystko po to, by nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo, a umowy, które wspólnie podpiszemy, były najlepszymi decyzjami w ich życiu.

W sprzedaży nieruchomości pośredniczymy na podstawie umów pośrednictwa na zasadzie wyłączności z szeroką promocją ofert, współpracując z najlepszymi pośrednikami, angażując własne środki finansowe i organizacyjne (serwisy internetowe, banery, ulotki i inne) celem dotarcia z ofertą do jak najszerszego grona potencjalnych nabywców.

Za dokonywanie czynności umownych w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pobieramy wynagrodzenie umowne (ustalane każdorazowo, indywidualnie z Zamawiającym w umowie pośrednictwa):

  • w przypadku czynności pośrednictwa w zbyciu lub nabyciu nieruchomości dokonywanych na rzecz osoby fizycznej, wynagrodzenie wynosi: 1,8% - 2,5% ceny ofertowej nieruchomości (w tym 23% podatek VAT).

  • w przypadku czynności pośrednictwa wynajmu lub najmu nieruchomości dokonywanych na rzecz osoby fizycznej, wynagrodzenie wynosi: jednorazowo 50% - 100% miesięcznego czynszu najmu/dzierżawy (w tym 23% podatek VAT).

Wynagrodzenie za usługi doradztwa w zakresie rynku nieruchomości na rzecz osoby fizycznej, ustalane jest indywidualnie z Zamawiającym, w zależności od rodzaju sprawy, zakresu opinii i wynosi od 430,50 PLN (w tym 23% VAT).