Od 1997 roku Biuro Nieruchomości „Konkret" Agnieszka Kowalska (licencja zawodowa nr 2657) pomaga mieszkańcom naszego regionu w realizacji najważniejszych życiowych planów. Dla Klientów Biura poszukujemy domów i mieszkań, gruntów, powierzchni usługowych i terenów inwestycyjnych.

Głównym obszarem działalności BIURA KONKRET jest rynek mieszkań, domów i działek. Biuro nieruchomości świadczy takie usługi jak pośrednictwo przy kupnie/sprzedaży mieszkań, domów i działek. Firma posiada 20-letnie doświadczenie w branży.

Działalność Biura Konkret podparta jest nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także gruntownym i wszechstronnym wykształceniem agentów. Nasi pracownicy to absolwenci kierunków związanych z obrotem nieruchomościami, prawem, bankowością, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach związanych z branżą. Przynależymy do BCK SPON ( Bielsko-Częstochowsko-Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami),PTEiRN (Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości).

Klientom oferujemy fachową pomoc, często wychodzącą daleko poza zwykłe obowiązki pośrednika.

Nasza praca nie kończy się z zawarciem aktu notarialnego!!! Nasi Agenci dopilnują także rozliczenia transakcji, przekazania nieruchomości, wykreślenia hipotek oraz wszystkich innych czynności koniecznych przy danej transakcji. Z A P R A S Z A M !